Aktivnosti na šoli
- Športna dejavnost
- ŠPORTNI DAN – POHOD
ŠPORTNI DAN – POHOD
V petek, 3. septembra 2021, bomo izvedli športni dan - pohod. Vsak letnik bo imel svojo lokacijo pohoda.
1. letnik ZN, PTI – Viseči most – Petriček (zbor pred šolo)
1. letnik BN, KT – Čistilna naprava Tremarje (zbor pred šolo)
2. letnik ZN, BN, KT – Šmartinsko jezero (zbor pred šolo)
3. letnik ZN, BN, KT – Stari grad (zbor - Mestni park pri tenis igriščih)
4. letnik ZN, KT – Polule - Anski vrh – Lovska koča -Mestni park (zbor - Mestni park pri tenis igriščih)
Oprema:
- nahrbtnik z malico ali energijsko ploščico (frutabela…) in izotonični napitek ali voda
- pohodni čevlji ali čevlji z oporo gležnju (»balerinke« in »allstarke« niso primerne)
- vetrovka – oblecite se čebulno; več tanjših plasti
- sprej proti klopom
- veliko dobre volje, nekaj strpnosti
Časovnica odhodov bo objavljena na spletni strani Srednje zdravstvene in kozmetične šole Celje in na šolski spletni Fb strani.
Dijaki, ki se boste prijavili na lunch pakete, jih boste prevzeli na zbornem mestu 5 min pred odhodom. Malico prevzameta dva predstavnika razreda.
Dijaki, ki ste opravičeni športne vzgoje, se zberete v šoli ob 8. uri. Prosim razrednike, da na prvi razredni uri poberete seznam dijakov, ki so opravičeni udeležbe na športnem dnevu in seznam oddate v moj predalček v zbornici.
Preživimo lep dan v naravi!
Za aktiv ŠVZ Vanja Popović
ČASOVNICA IN LOKACIJE POHODA
Razred |
Ura odhoda |
Štartno mesto |
Lokacija pohoda |
Spremljevalci |
1. a |
7. 15 |
Pred šolo |
Viseči most - Petriček |
Polona Brvar, Darinka Prislan |
1. b |
7. 35 |
Pred šolo |
Viseči most - Petriček |
Jasmina Petek, Martina Kešnar |
1. c |
7. 55 |
Pred šolo |
Viseči most - Petriček |
M. Mojca Vrenko, Zdenka Mencigar Kladnik |
1. d |
8. 15 |
Pred šolo |
Viseči most - Petriček |
Urška Muller, Savina Četina Žuraj |
1. e |
8. 35 |
Pred šolo |
Viseči most - Petriček |
Maja Antonič, Suzana Kastelic |
1. fb |
7. 15 |
Pred šolo |
Čistilna naprava Tremerje |
Tea Bevc Holobar, Tanja Arh |
1. gb |
7. 35 |
Pred šolo |
Čistilna naprava Tremerje |
Cvetka Pangerl, David Novak |
1. kta |
7. 55 |
Pred šolo |
Čistilna naprava Tremerje |
Petra Boštjančič, Marija Pučnik |
1. ktb |
8. 15 |
Pred šolo |
Čistilna naprava Tremerje |
Albert Trnovšek, Polona Podlesnik |
1. pti |
8. 35 |
Pred šolo |
Čistilna naprava Tremerje |
Olga Štancar, Nina Lobe Selič |
|
|
|
|
|
2. a |
7. 15 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Alenka Botolin, Irena Kramberger |
2. b |
7. 35 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Simona Križanec, Mojca Podkrajšek |
2. c |
7. 55 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Danica Artnak, Jana Bervar |
2. d |
8. 15 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Urška Lorenčak, Mirjam Marguč |
2. e |
8. 35 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Nataša Kranjc Zakrajšek, Matej Koren |
2. fb |
8. 55 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Anamarija Vrhovec, Tanja Leskošek |
2. gb |
9. 15 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Judita Bendelja, Mojca Zavolovšek |
2. kta |
9. 35 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Karmen Pavrič Konušek, Nataša Esih |
2. ktb |
9. 55 |
Pred šolo |
Šmartinsko jezero |
Mojca Gorjup Krošl, Lara Lipovec |
|
|
|
|
|
3. a |
7. 15 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Martina Jevšinek, Ljudmila Par |
3. b |
7. 35 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Andreja Čeprlin, Maja Basle |
3. c |
7. 55 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Petra Mrzdovnik, Danijel Belec |
3. d |
8. 15 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Vanja Popović, Monika Brglez |
3. e |
8. 35 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Franja Dobrajc, Smilja Pevec |
3. gb |
8. 55 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Mateja Strmšek, Zdenka Salobir |
3. kta |
9. 15 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Sonja Cesar, Danijel Berden |
3. ktb |
9. 35 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Stari grad |
Marija Artiček, Andreja Grobelšek |
|
|
|
|
|
4. a |
7. 15 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Polule, Anski vrh, Lovska koča |
Mojca Pavlič, Aleksander Jezernik |
4. b |
7. 35 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Polule, Anski vrh, Lovska koča |
Katarina Čolović, Mateja Tomšič |
4. c |
7. 55 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Polule, Anski vrh, Lovska koča |
Andrej Jenuš, Polonca Kačičnik |
4. d |
8. 15 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Polule, Anski vrh, Lovska koča |
M. Barbara Kokot, Urška Zakošek |
4. e |
8. 35 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Polule, Anski vrh, Lovska koča |
Irena Kragel, Nataša Leban |
4. kta |
8. 55 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Polule, Anski vrh, Lovska koča |
Tjaša Veber Stajnko, Alenka Košec Klarič |
4. ktb |
9. 15 |
Mestni park - pri tenis igriščih |
Polule, Anski vrh, Lovska koča |
Saša Lužar, Carmen Romih |
|
|
|
|
|
Dežurna učitelja pri razdeljevanju malic – Mestni park, zbor ob 7. 05 |
Monika Adrenšek Mudri, Marija Matko |
|||
|
|
|||
Dežurni učitelj pri razdeljevanju malic – na šoli, zbor ob 7. 05 |
Alja Zorman |
|||
Delo na šoli – opravičeni dijaki |
P. Čepin Tovornik, Mateja Pilih |