Izobraževanje mladine

 

Profesorji

S spoštovanjem se oziramo na naše sijajne učitelje, s hvaležnostjo pa na tiste, ki so se dotaknili naših človeških čustev. Kurikulum je nujnost, toda toplina je življenjsko potrebna rožam in otrokovi duši za njuno rast.(Carl Gustav Jung)

Priimek in ime Razredništvo Prostor Govorilne ure Telefon
Dan Ura
Antonič, Maja I/2 ponedeljek 10.30 - 11.15 03 / 428 69 18
Arh, Tanja knjižnica SREDA 10.50 - 11.35 03 / 03 428 69 07
Artnak, Danica 1. C III/7 ČETRTEK 10.30 - 11.10 03 / 428 69 24
Basle, Maja U/13- pisarna poklicne mature ČETRTEK 10.30-11.15 03 / 428-69-13
Bec, Marija 2. KTB II/6A torek 12.10 - 12.55 03 / 428 69 22
Belec, Danijel II/4A torek 11.25 - 12.10 03 / 428 69 21
Bendelja, Judita 1. GB III/7 TOREK 8.40 - 9.25 03 / 428 69 24
Berden, Danijel I / 06a kabinet ČETRTEK 10.35 – 11.20 03 / 428 69 20
Bervar, Jana KAB. IZOBR. ODRASLIH TOREK 7.50 -8.35 03 / 428 69 10
Bevc Holobar, Tea
Boštjančič, Petra 4. KTA e-mail, MS Teamsi ČETRTEK 7.50 - 8.40 03 / 03 428 69 11
Botolin, Alenka 1. A II/2a sreda 11.25-12.10 03 / 428 69 11
Božič, Mateja 1. PTI III/7 PONEDELJEK 10.30 - 11.15 03 / 428 69 24
Brglez, Monika 2. FB kabinet III/12 PONEDELJEK 10.35 - 11.20 03 / 428 69 25
Brvar, Polona 4. A III/7 PONEDELJEK 9.35 - 10.20 03 / 03 428 69 24
Cesar, Sonja 2. KTA II/6A PETEK 14.05 - 14.50 03 / 428 69 22
Čakš, Ada I/02a Četrtek 10.35-11.20 03 / 03 428 69 18
Čeperlin, Andreja 2. B II/4A Sreda; 11.25-12.10 03 / 03 428 69 21
Čepin Tovornik, Peter III/7 TOREK 10.35 - 11.20 03 / 428 69 24
Černoša, Metka 4. E KABINET III/7 PONEDELJEK 11.25 - 12.15 03 / 428 69 24
Čolović, Katarina 3. B I/4A sreda 9.45 - 10.30 03 / 428 69 19, 428 69 20
Dobrajc, Franja 2. E I/1 Sreda 14.00-14.45 03 / 428 69 18
Drobne, Veronika
Esih, Nataša
Fajdiga, Špela II/6A SREDA 9.30 - 10.15 03 / 428 69 22
Gorjup Krošl, Mojca 1. KTB I/6 Četrtek 9.35 - 10.20 03 / 428 69 20
Grobelšek, Andreja UPRAVA
Jenuš, Andrej 3. C I/02A SREDA 10.35 - 11.20 03 / 428 69 18
Jevšinek, Martina 2. A II/6A PONEDELJEK 09.35 - 10.20 03 / 428 69 22
Jezernik, Aleksander KAB. ŠVZ PETEK 8.40 - 9.25 03 / 428 69 17
Kačičnik, Polonca 3. GB III/12 petek 9.35- 10.15 03 / 03-428 69 25
Kastelic, Suzana KNJIŽNICA 03 / 03 428 69 31
Kešnar, Martina I/6a četrtek 11.30 - 12.15 03 / 428 69 20
Kokot, Maja Barbara 3. D I/4A torek 11.25-12:10 03 / 035 428 69 19
Kosi, Slavka III/12 03 / 03 428 69 25
Košec Klarić, Alenka I/02A PETEK 11:25-12:10 03 / 428 69 18
Kragel, Irena 3. E ponedeljek 9.45 - 10.30
Krajnc Zakrajšek, Nataša 1. E II/6a PONEDELJEK 11.25-12.10 03 / 428 69 22
Kramberger, Irena II/2A/ U10 ČETRTEK 10.00 - 10.45 03 / 428 69 27
Križanec, Simona 1. B III/12 PETEK 08.40 - 09.25 03 / 428 69 25
Kurtiš, Monika zbornica Četrtek 9:30 - 10:15 03 / 428 69 07
Leban, Nataša 4. B II/6 PETEK; 7.50 - 8.35 03 / 428 69 22
Leskovšek, Tanja U10 SREDA 10.00 - 10.45 03 / 428 69 15
Lobe Selič, Nina II/4A PETEK 11.25 - 12.10 03 / 03/ 428 69 21
Lorenčak, Urška 1. D II/2a TOREK 11. 25 - 12. 10 03 / 03 428 69 11
Lužar, Saša 3. KTB II/2A SREDA 10.35 - 11.20 03 / 03 428 69 11
Marčinko, Tina zbornica
Marguč, Mirjam I/U12 SREDA 8.40 - 9.25 03 / 03 428 69 16
Marinšek, Zvonka I/6a PETEK 11. 25 - 12.10 03 / 03 428 69 20
Matko, Marija ZBORNICA TOREK 8.40-9.25 03 / 428 69 07
Mencigar Kladnik, Zdenka III/07 ponedeljek 11.15 - 12.00/ kabinet III/ 7 03 / 428 69 24
Mrzdovnik, Petra 2. C II/4a PONEDELJEK 11.25 - 12.10 03 / 428 69 21
Müller, Urška II/6a SREDA 7.50- 8.45 03 / 428 69 22
Novak, David 3. FB III/12 PETEK 14 03 / 428 69 25
Pangerl, Cvetka 2. PTI III/12, III/8, MS Teams Sreda 10.35 - 11.20 03 / 03 428 69 25/MSTeams
Par, Ljudmila III/12 Sreda 10.00 - 10.45 03 / 428 69 25
Pavlič, Mojca 3. A KABINET ŠVZ ponedeljek 9.35 - 10.25 03 / 428 69 17
Pavrič Konušek, Karmen 1. KTA III/12 torek 09.30.- 10.15 03 / 428 69 25
Petek, Jasmina I/4A ponedeljek 9.45- 10.30 03 / 03 428 69 19
Pevec, Smilja II/7A TOREK 11.25 - 12.10 03 / 428 69 23
Pilih, Mateja II/7A SREDA 11.25 - 12.10 03 / 428 69 23
Podlesnik, Polona U12 PONEDELJEK 9.00 - 9.45 03 / 428 69 16
Popović, Vanja 2. D KABINET ŠVZ sreda 12.15 - 13.00 03 / 428 69 17
Potočnik, Marjan II/4A PONEDELJEK 10.30 - 11.15 03 / 428 69 21
Romih, Carmen KABINET ŠVZ Četrtek ob 7.50 - 8.50 ( 2. šolska ura ) 03 / 428 69 17
Strmšek, Mateja 2. GB II/4a TOREK 10:35-11:20 03 / 428 69 21
Štancar, Olga 4. D II/6A PONEDELJEK 11.25 - 12.10 03 / 428 69 22
Tomšič, Mateja ZBORNICA Torek 10. 30 - 11. 15 03 / 03 428 69 07
Tratnik, Eva KABINET ŠVZ 03 / 031749137
Trnovšek, Albert 4. KTB KABINET RAI Četrtek 11.30 - 12.15 03 / 428 69 12
03 / 428 69 28
Uranjek, Igor KABINET ŠVZ četrtek 8.40 - 9.25 03 / 428 69 17
Uranjek, Irena KABINET SLO 03 / 428 69 18
Veber Stajnko, Tjaša 3. KTA I/2a sreda 9.25-10.10 03 / 03 428 69 18
Vrenko, Marija Mojca 4. C III/7 petek 10.30 - 11.15 03 / 428 69 24
Vrhovec, Anamarija 1. FB II/6A PONEDELJEK 7.00 - 7. 45 03 / 428 69 22
Zakošek, Urška I/4A sreda 13.10 - 13.55 03 / 428 69 19
Zavolovšek, Mojca ZBORNICA ponedeljek od 9:45-10:30 03 / 03 428 69 07
Zorman, Alja

Sodelavci iz drugih šol

Ime in priimek Šola Razredništvo Predmet Govorilne ure
Andrenšek Mudri, Monika Ekonomska šola Celje PSI, KOM ČETRTEK, 11.20 - 12.05
Četina Žuraj, Savina Ekonomska šola Celje ZGO torek, 8.40 - 9.25
Konec, Dagmar Ekonomska šola Celje Ponedeljek , 12.15 - 13.00
Lipovec, Lara Srednja šola za gostinstvo in turizem Celje 2. PTI ANG PONEDELJEK: 11.25 - 12.10
Pižmoht, Petra Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje UMEL, LES SREDA, 11.30 - 12.10
Prislan, Darinka Ekonomska šola Celje KEM PETEK, 9.35 - 10.20
 
 

Srednja zdravstvena šola Celje, Ipavčeva 10, 3000 Celje, Slovenija | Telefon: 03/ 428 69 00 | Fax: 03/ 428 69 01 | E-pošta: info(a)szsce.si 
Izobraževanje odraslih: 03/ 428 69 10 | Tečaji: 03/ 428 69 26 | 

Pogoji uporabe. Pravice pridržane, © 4S, svetovanje in razvoj, d.o.o.